Yayın ve Gizlilik Politikası

Bu kitap köpek sahiplenmek ve köpek eğitimi için rehber görevi getirmektedir.

Bu kitaptaki bilgiler kesinlikle konusuna hakim bir uzmandan ya da veterinerden  alacağınız desteğin ve tedavinin yerini tutma iddiası taşımamaktadır.

Bu site ziyaretçilerinin gizli veya açık hiç bir bilgisini toplama amacı gütmemektedir.

Bu site ziyaretçilerinin bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım yüklemez.

Bu site spam aracılığıyla ürün satışına karşıdır ve kesinlikle yapmaz. Eğitimi verilen konularla alakalı doğabilecek sorunlar Bony’nin Yolu E-Kitabı ve www.bonyninyolu.com sitesinin sorumluluğunda değildir.

Bu sitede yer alan bilgiler başka sitelerde kullanılamaz. Bony’nin Yolu e-kitabı ücretsiz başka site veya mecralarda dağıtılamaz. Dağıtanlar veya kopyalayanlar hakkında yasal hakkı korunur.

Bu site, Bony’nin Yolu E-Kitabında anlatılan bilgilerin veya eğitimlerin kişiden kişiye değişebileceği ve sizin çalışmanızla, bu işe vereceğiniz emekle ve sahipleneceğiniz / sahibi olduğunuz köpeğin yetenekleri ile gelişeceğini bilmeniz gerekmektedir.

Bu site ve site aracılığıyla satılan kitap kimseye hiç bir konuda garanti vermez.

Bu sitede dışarıya bağlantılar verilir. Ulaşacağınız sitelerin içerikleri ve bu ikincil sitelerden ulaşacağınız diğer siteler ile ilgili bir sorumluluğumuz yoktur.

Bu sitenin reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar, resimli, metin veya spam reklamlar bu sitenin sorumluluğunda değildir.

Bu site kimlik avı ve diğer hile yöntemlerini kullanmaz ve tavsiye etmez.

Bony’nin Yolu E-Kitap 99.- TL (Türk Lirası) karşılığında OdakliPazar.com sitesi üzerinden ödeme alınması koşuluyla satılmaktadır ve devlete satış karşılığında %18 KDV ödenmektedir.

Bu site, Bony’nin Yolu E-Kitap herhangi bir ticari marka ile bağlantılı değildir.

Bu site aracılığıyla satılan Bony’nin Yolu E-Kitabını alanların bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Bony’nin Yolu E-Kitap basılı yayın değildir. Elektronik bir kitaptır ve yalnızca bilgisayar, tablet, akıllı telefon cihaz ortamında okunabilir.

Bony’nin Yolu E-Kitap elektronik bir kitap olduğu için iadesi hiçbir şart ve koşulda mümkün değildir.

Bu siteyi ziyaret eden ve Bony’nin Yolu E-Kitabını alan kişilerin Yayın ve Gizlilik Politikasını okuduğu varsayılır.