BİZE KATIL

Merhaba ben Erdinç,

Bugüne kadar,  köpek sahipleri ile  “Çözüm” bulmakta zorlandıkları konular hakkında sohbetlerimiz oldu.

Facebook ve instagram mesajlarında “1 satırda” çözemediğimiz genel problemler için ayrı bir modül hazırlamaya karar verdim.

Yeni Modülümüz Davranış Problemleri – Davranış Problemlerini Anlama ve Çözme kitabımız yayında!

Yeni Modülde Neler Var?

Günlük hayatımıza değer katan, bize sevmeyi ve sevilmeyi öğreten can dostlarımızın bazı davranışları bizi zorlar. Kendi sosyal hayatımızı alt üst ederiz, bulduğumuz çözümlerle onu ve kendimizi daha da mutsuz edebiliriz.

Bizi çileden çıkaran ve çaresiz bırakan sorunların sebeplerini, çözüm yollarını yeni modülde bulabilirsin. Konu başlıklarının hepsini vererek sayfayı uzatmak istemedim. Dikkatini çekeceğini düşündüğüm bazı başlıklar;

 • Başka köpeklere saldırıyor
 • Bana saldırıyor
 • Birbirlerine saldırıyor
 • Kedilere saldırıyor
 • Çok havlıyor
 • Çok korkuyor
 • Aşırı kıskanç
 • Yalnız kalamıyor
 • Eşyaları sahipleniyor
 • Kızımı / Oğlumu sahiplendi, kimse yaklaşamıyor
 • Yavru köpeğim beni ısırıyor, normal mi?
 • Seslere karşı çok duyarlı (kapı zili, telefon v.b)
 • Ağlama sorunu var

Bunlar ve benzer sorunlar çoğu köpek sahibinin çözüm aradığı sorunların başında geliyor. Onlarsız yapamayacağımıza göre, bizimle birlikte yaşamayı öğrenmeleri gerekiyor.

Kendi başına verebileceğin eğitimler olduğu gibi uzman eğitmenden destek alman gereken durumlar da olabilir. Sonuçta birlikte yaşamayı sen seçtin, bu onun tercihi değildi. Çözüm oluşturmak konusunda görev sana düşüyor.

 

Yeni "Davranış Problemleri - Davranış Problemlerini Anlama ve Çözme" Eğitim Kitabı Şimdi Satışta!

Köpek sahipleri için uzun zamandır satışta olan ve büyük beğeni toplayan Bony'nin Yolu köpek eğitim kitabımıza şimdi bir yenisini daha ekliyoruz! "Davranış Problemleri - Davranış Problemlerini Anlama ve Çözme" adlı yeni eğitim kitabımız, köpeğinin davranış problemlerini anlamana ve bu problemleri gidermene yardımcı olacak.

Bu samimi ve içten kitap, köpeğinin davranış problemlerini ve bu problemlere nasıl çözüm bulabileceğini 10 ayrı bölümde detaylı bir şekilde ele alıyor. İşte kitaptaki konu başlıkları:

1. Saldırganlık

Köpeğinizin farklı türdeki saldırganlık problemlerini nasıl ele alacağınızı ve çözeceğinizi öğreneceksiniz.

6. Mızlama/Ağlama

Mızlama ve ağlama problemlerine nasıl çözüm bulacağınızı öğrenin.

2. Sahiplenme (Eşya / Kişi)

Köpeğinizin sahiplenme davranışlarını nasıl düzelteceğinize dair ipuçları ve öneriler.

7. Farklı Problemler

Atlama, dışkı yeme, tasma çekiştirme ve daha birçok farklı problemin üstesinden nasıl geleceğinizi keşfedin.

3. Isırma Problemi

Isırma problemini nasıl önleyeceğinizi ve yöneteceğinizi öğrenin.

8. Yaşı İlerlemiş Dost

Yaşlı köpeklerin sağlık ve psikolojik problemlerine dair bilgi ve çözüm önerileri.

4. Havlama

Köpeğinizin gereksiz havlamalarını nasıl kontrol altına alacağınıza dair yöntemler.

9. Onu Anlamak

Köpeğinizin beden dili ve psikolojisi hakkında bilgi edinin.

5. Korku

Korkuları ve stresle başa çıkmak için köpeğinize nasıl yardımcı olabileceğinizi keşfedin.

10. Eğitim Teknikleri

Davranış problemlerini çözmek için kullanabileceğiniz etkili eğitim tekniklerini öğrenin.

Davranış problemleri yaşayan köpeklerin eğitimi ve problemlerinin giderilmesi, hem köpeğin hem de sahibinin yaşam kalitesini önemli ölçüde artırır. Bu kitap sayesinde köpeğinle daha sağlıklı ve güçlü bir bağ kurabilecek, onun ihtiyaçlarını ve davranışlarını daha iyi anlayarak iletişiminizi güçlendireceksin.

"Davranış Problemleri - Davranış Problemlerini Anlama ve Çözme" eğitim kitabımız, köpeğinizin davranış problemlerini çözmeye yönelik pratik ve etkili çözümler sunarak, senin ve dostun için daha mutlu ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

"Davranış Problemleri - Davranış Problemlerini Anlama ve Çözme" eğitim kitabını satın alarak, dostunun yaşam kalitesini artırmaya ve onunla daha uyumlu bir yaşam sürmeye başla! Bu değerli bilgilerle donanmış bir köpek sahibi olarak, sende köpeğinde geçirdiğiniz her anın tadını çıkarabilecek ve onunla daha mutlu bir yaşam süreceksiniz.

Unutma, köpeklerimiz bizim en sadık dostlarımızdır ve onların mutluluğu da bizim mutluluğumuz demektir. Bu nedenle, "Davranış Problemleri - Davranış Problemlerini Anlama ve Çözme" eğitim kitabıyla, sende dostunda daha sağlıklı ve güçlü bir ilişki kurarak, birlikte mutlu bir yaşam sürdürmenin keyfini çıkarın!

Ayrıca bu yeni kitabımızla birlikte ürün teslimatında da bir yenilik yaptık. Ürünü satın aldığında, ödeme sonrası sistem otomatik olarak sipariş esnasında bırakmış olduğun mail adresine üyelik alanına giriş bilgileri iletilecek. Böylece hızlı ve kolay bir şekilde eğitim içeriğine erişebileceksin.

Ayrıca telefonuna PWA (Progressive Web App) şeklinde yani telefonuna uygulama olarak indirebilir ve her zaman kolayca ulaşabileceğin bir kaynak haline getirebilirsin. İnternet olmasa dahi indirmiş olduğun Bony'nin Yolu uygulamasından içeriğe ulaşabilirsin.

Üyelik alanına veya uygulamaya giriş yaptığında seni karşılayacak görüntü aşağıdaki gibidir.

Tek seferlik ödeme, ömür boyu kullanım!

Bony'nin Yolu, Yavru Köpek Eğitimi ve Davranış Problemleri - KÖPEK EĞİTİMİ Tüm Set sadece 249TL

Abonelik sistemi değildir! Tek Seferlik Ödeme, Ömür Boyu Kullanım!

Ödeme işlemleri sponsorluğumuzu üstlenen OdaklıPazar Ltd. Şti. tarafından yapılmaktadır. Ödeme işlemleri ile alakalı bütün sorumluluk OdaklıPazar ‘a aittir. “Ödeme sayfamız %100 güvenlidir. 128 bit şifreleme ile korunan özel “https” başlıklı sayfalardır. Türkiye’nin en güvenilir satış şirketlerinden OdaklıPazar tarafından yürütülen bir sistemdir. Kredi Kartı ve PayPal yoluyla edinmeyi seçerseniz, ödemeniz gerçekleştikten sonra ANINDA e-kıtabı indirebileceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz. Eğer havale yöntemini seçerseniz, bankamızdan onay geldiğinde (ki bu genel de 10 dakikayı geçmez) e-kitabın indirme sayfasına giden link eposta adresinize gönderilecektir. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.